ZÁVĚR PATŘÍ … ARNOLDOVI (A JINÝM MISTRŮM)

V posledním kole oblasti-jih, v neděli 19. 4. 2015, jsme přivítali Rošádu Prostějov B. Při pěkném jarním počasí dát dohromady 8 lidí se nepodařilo :-(. Takže z výkopu bod pro soupeře. Na prvních třech šachovnicích se partie vyvíjely velmi poklidně a skončily nerozhodně. Na 5. šachovnici ukončilo snažení Kubajze Potroka přehlédnutí vidličky. Naopak velmi soustředěně hrál na 7. šachovnici Matěj Hrazdira (Arnold) a svého soupeře krásně přehrál. Celkově 2,5:5,5 pro hosty.

Soutěž byla již od počátku v rozdělení na 6 silných týmů a 6 slabých týmů. Šachový klub Vinary obsadil v konečném pořadí 7. místo. Body získávali hlavně první 4 hráči soupisky, junioři také semtam bodovali, hlavně získávali zkušenosti. Poslední kolo skončilo nešťastně pro Spartak Přerov, který jen remizoval se seniory Sigmia Olomouc B a přenechal tak první místo a postup AŠK Olomouc B.