VELIKONOČNÍ TURNAJ V KYSELOVICÍCH

Stručná zpráva od Haraštů z Kyselovic. V sobotu 30. 3. 2013 uspořádal Šachový kroužek v Kyselovicích velikonoční turnaj. Loňský turnaj se šachistům moc líbil a stále se dotazovali, jestli to zopakujeme. Připravovali jsme se už od vánočního turnaje a zase se nám zadařilo. Sice nám onemocněl hlavní rozhodčí, ale Jakub Hrdlička se opět osvědčil.

ještě usměvavá Bára Ondrašíková

Tentokrát bylo 35 hráčů. Opět tu byli ze Skaličky, Přerova, Kokor, Olomouce, Kroměříže, Postoupek, Prostějova a dokonce až z Krnova. Sedm hráčů bylo místních. Dospělých bylo 16, starších žáků 6 a mladších 13.

Laďa Trojan vs. Marian Poljak

V kategorii dospělých obsadili první tři místa Vladimír Karlík ze Slavie Kroměříž, Petr Švancara z Garde Olomouc a Ignác Pospíšil z Přerova. Ze starších dětí byl první Jakub Jiříček ze Skaličky, na druhém místě Marian Poljak z Přerova a za ním Vladimír Trojan z Kokor.

Peťa Švancara vs. Laďa Karlík

Ti nejmladší dopadli takto: na prvním místě David Opluštil z Postoupek, na druhém Vojtěch Jiříček ze Skaličky a třetí se umístila Daniela Urbanová z Prostějova. Všichni tito hráči dostali diplom. Diplomy a ceny přišel předávat předseda SK Kyselovice pan Vít Říkovský. Každý si vybral z věcných cen. Ty obdrželi i ti ostatní, podle pořadí. Všichni ještě dostali na památku „placku“ na klopu. Ceny, které zbyly, dostali sportovci do tomboly na pomlázkovou zábavu. Po pátém kole jsme si dali výborné párky, kdo chtěl, koupil si kávu, pivo nebo nějaký mls. O občerstvení se postarala paní Ivona Pospíšilíková, obsloužila nás slečna Říkovská a ještě přitom stačila napsat diplomy.