KP DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKŮ

S myšlenkou podpořit expanzi mládeže Šachového klubu Vinary jsme se zúčastnili Krajského přeboru družstev starších žáků, který se konal v Horce nad Moravou v sobotu 13. 5. 2017.

P1000770

vepředu Jakub Potrok – Šimon Londin

Přijelo celkem 5 družstev, počet hráčů v týmech byl 5. První šachovnici hrál Jakub Potrok, bojoval velmi odpovědně, žádnou partii nevypustil. Utkal se ovšem s borci jako Šimon Londin a Matěj Hrabal, kde mohl jen překvapit, v dalších dvou partiích soupeři přehlédli vidličku jezdcem, takže krásných 2/4. Na dvojce hrál také velmi dobře Kamil Tobolík, který sice nebyl spokojen s výkonem, ale s výsledkem 3/4 byl zase spokojen trenér :-).

P1000790

s pohárem za 3. místo

Na trojce hrál mladý Matěj Harašta, který vyhrává turnaje jednotlivců ve své věkové kategorii, ale vždy zapomíná mikinu, takže šachy jsou pro jeho rodiče drahý sport :-), získal 2/4. Na čtverce bojoval, obvykle ze všech nejdéle, David Jiránek, byly tam ovšem chyby, získal 1/4. Na pětce hrála Eliška Přikrylová nejprve nesměle, pak zabojovala a uhrála 1,5/4. Celkové třetí místo a zisk poháru je pro naše družstvo velkým úspěchem.

http://www.chess-results.com/tnr281415.aspx?lan=5

Přidat odpověď

*