BRONZ ZE SKALIČKY

V sobotu 16. 5. 2015 se ve Skaličce uskutečnil tradiční turnaj 4-členných družstev. Velký turnaj odehrálo 46 týmů. Naše dospělácké družstvo skončilo na slušném 31. místě a juniorské také na slušném 43. místě.

ŠK Vinary A (dospěláci) odehráli turnaj v sestavě Tomáš Přikryl, Laďa Šlapák, Roman Potrok a z Citova půjčený Peťa Lavrinčík. Na prvních dvou šachovnicích vcelku standartní výkony, na trojce se Roman neustále zlepšuje a oproti loňskému turnaji zase půlka navíc. Na čtverce to mohlo být o fous lepší.

ŠK Vinary B (junioři) hráli v sestavě Jakub Potrok, Matěj Hrazdira, Kamil Tobolík a Lukáš Zemánek. Na trojce uhrál Kamil parádních 6,5 bodů z 9 partií i ostatní něco přidali. Kromě jiných se tento turnaj hrál také jako Krajský přebor družstev starších žáků, ve kterém jsem získali bronzové medaile. Lukáš Zemánek byl vyhlášen nejmladším účastníkem turnaje. Následný bleskový turnaj si vyzkoušeli Kubajz a Kamil.

Každoroční vysoký standart organizace turnaje pokračuje, poděkování řediteli Jarkovi Vozákovi a celému organizačnímu týmu. Bylo vše … pecáky, řízeček i svačinka k hokeji :-).

http://chess-results.com/tnr173608.aspx?lan=5

http://chess-results.com/tnr173705.aspx?lan=5&art=1&rd=9&wi=821

Přidat odpověď

*