KP MLÁDEŽE V ŠACHU 2014/15 – 6. TURNAJ

I několik hráčů od nás se zúčastnilo šachového turnaje v Grygově v sobotu 2. 5. 2015.

P1160672

turnaj kategorie C

Celkem 92 hráčů odehrálo poslední kolo KP mládeže v šachu. Na naše poměry, vcelku megaturnaj, proběhl bez problémů a ke spokojenosti všech zúčastněných a pořadatelů.

P1160682

turnaj kategorie A

V kategorii A hrálo 36 hráčů. V posledním kole výborně hrající Denis Paškov (ZŠ Hrabišín) porazil Lukáše Blahu (Zábřeh) , ale vedlejší hodnocení se nakonec přiklonilo Lukášovi, který se tak stal vítězem turnaje. Petr Doubrava (Libina) , také výhrou v posledním kole nad Taťánou Nesporou (Zábřeh), se probojoval na 3. místo. Hráči Šachového klubu Vinary sbírali cenné zkušenosti.

P1160668

David Baďura

Turnaj kategorie B hrálo 28 hráčů. Bez zaváhání zvítězil Jan Kolář (Mohelnice) před Markem Blahou (Zábřeh) a Martinem Londinem (Prostějov). Nutno vyzvedout i slušné výkony dalších v pořadí Emy Růžičkové (A64 Grygov) a Kamila Tobolíka (Přerov).

P1160669

Ríša Král

V Céčku se sešlo 20 hráčů. Na předních stolech se hrály již opravdu slušné šachy a bojovné partie … Zvítězil Šimon Londin (Prostějov), před Martinem Nehybou (Skalička) a Matějem Hrabalem (A64 Grygov). Nejlepší dívka Daniela Urbanová (Prostějov) na 5. místě. Jakub Potrok (ŠK Vinary) na 10. místě.

Déčko se hrálo systémem každý s každým, do počtu byl Martin Malenovský (Horka) a všem to natřel Jáchym Bareš (A64 Grygov) …